НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Полковник у відставці Михайло Семенович Пятигорський сьогодні, 25-го червня святкує свій День народження. Йому виповнилось вже 94 роки. Це єдиний ветеран 2 Галицької бригади Нацгвардії України, який пережив Другу Світову війну.

У його День народження до ветерана завітали гвардійці бригади, голова ради ветеранів частини підполковник у відставці Олександр Сосницький та старший інспектор по роботі з ветеранами відділення по роботі з особовим складом західного оперативно-територіального об’єднання полковник у відставці Ігор Вітко.

«Це дуже велика честь для нас приходити в гості до Михайла Семеновича, – говорить Ігор Вітко. – Щоразу його бачимо і він не змінюється. Хочемо лише одного, щоб він таким бадьорим зустрічав нас на порозі своєї квартири ще не один рік».

Михайло Семенович свій день народження щороку святкує з нацгвардійцями та донькою Світланою. Онуки та правнуки іменинника живуть далеко, тому бачиться з ними лише онлайн та розмовляє по телефону. Ветеран досі дуже активний, займається на тренажерах, щоденно гуляє та читає. Пам’ятає багато і з власної служби в армії.

Аліна Новікова