НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

В навчальному центрі Центрального територіального управління Національної гвардії України проходить навчальний збір військовослужбовців строкової служби – водіїв військових частин, підпорядкованих Центральному ОТО НГУ. Гвардійці строковики призову 1-2021 вже проходять службу в частинах, за кожним з них вже закріплено військовий спеціальний транспорт, кожен досконало вивчив будову, характеристики і можливості довірених транспортних засобів та отримав практичні навички керування. На навчальний центр водії прибули для вдосконалення отриманих знань та практичного відпрацювання нормативів з водіння.

Очільник навчального збору – заступник начальника Центрального територіального управління з озброєння-начальник технічної частини полковник Юрій Педько стверджує:

«Професіоналізм водія – це перш за все постійна практика і бажання вдосконалюватися. Тільки постійними тренуваннями можна досягнути високої майстерності водіння. Гвардійці тренуються відчувати свій автомобіль, виконувати будь-які складні маневри».

Навчальна програма доволі насичена – це і вивчення Правил дорожнього руху, і складання теоретичних заліків по ним, перегляд навчальних відеофільмів на свіжому повітрі і різноманітні практичні вправи на водійську майстерність відповідно до дозволених категорій водійських посвідчень гвардійців на легкових і вантажних автомобілях.

Водій Віталій Кузьменко, солдат військової частини 3054 бере участь в навчаннях.

«Я став водієм, тому що люблю цю професію з дитинства. У мене завжди був інтерес і тяга до техніки. Величезне бажання розбиратися і керувати великими механізмами. Саме тому я за першої можливості отримав водійське посвідчення, а в Національній гвардії обрав професію військового водія. Я вважаю, що треба вміти не просто водити машину, але ще і розуміти її будову, вміти за різними ознаками виявляти несправності, а головне – вміти їх усувати, що дуже важливо в умовах бойових дій на захисті своєї країни», – говорить Віталій.

Група інформації і комунікації Центрального ТУ