НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці-кінологи та їх чотирилапі помічники у складі зведеної кінологічної групи Південного ОТО угруповання НГУ в ОТУ «Схід» в період з 12 серпня по 10 жовтня 2021 року гідно виконували бойові та спеціальні завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил.

 

Так, завдяки високому професіоналізму і підготовленості військовослужбовців та службових собак було знайдено та вилучено: 2 мисливські рушниці, 49 набоїв до рушниці калібру 12 мм та 16 мм, тубус до РПГ-22, 200 грамів наркотичних речовин рослинного походження, 70 набоїв до АК калібру 7,62 мм і 5,45 мм, а також – гранату РГД-5.

 

 

«Ми плідно готувалися до виконання завдань в місці, де безпосередньо йдуть бойові дії. Кожен воїн доклав усіх зусиль, щоб громадяни відчували себе у безпеці», – зазначив командир кінологічної групи майор Олександр Козирка.

 

 

За підсумками несення служби з пошуку зброї, боєприпасів та вибухових речовин, проявлену при цьому розумну ініціативу, дисциплінованість, високий професіоналізм та старанність, кінологи та чотирилапі «гвардійці» отримали подяки від командира угруповання НГУ в ОТУ «Схід».

 

Пресслужба НГУ ООС