НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

15 травня вся країна відзначає Міжнародний день сім’ї. Вже двадцять вісім років ми, разом зі світовою спільнотою, відзначаємо цей день, адже саме з сім’ї розпочинається життя людини, тут відбувається формування її як особистості й громадянина.

Сім’я – це місце, де панує взаємна любов та злагода, розуміння та прийняття, тут ми знаходимо прихисток від незгод, розуміння й підтримку.

Недаремно існує вислів «Міцна сім’я – міцна держава», бо ж сім’я – це основа основ і для кожної людини, і для кожної держави.

У великій гвардійській родині багато сімей є взірцем вірності, взаємоповаги та взаємопідтримки, які разом пройшли через випробування, складні й щасливі часи, які гідно виховують дітей та передають наступним поколінням приклад справжньої сім’ї.

У військовій частині 3053 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України таких родин є багато, а сьогодні, напередодні чудового свята – Дня сім’ї, наша розповідь про дві з них, що разом проходять службу у підрозділах частини.

Молода сім’я Пожарів – Євген, Діана та їхня маленька донечка Ілона – приклад кохання, вірності, родинного тепла та підтримки, міцної родини, де розділяють всі щасливі й нелегкі моменти, які є на шляху кожного подружжя.

«Ми разом уже чотири роки, – розповідає Діана, – а поєднала нас саме служба у Нацгвардії! Коли я була на навчальному зборі для тих, хто нещодавно підписав військовий контракт, одним з моїх наставників був – тепер уже мій чоловік – Євген. Звісно, при перших зустрічах я навіть не уявляла, що через якийсь час він стане моєю найріднішою людиною.

Невдовзі після народження донечки, Діані необхідно було виходити на службу, до того ж заступати на добові чергування. Євген, як справжній чоловік, залишався з дитиною практично з двомісячного віку і продовжує це робити зараз, коли Ілонці трохи більше, ніж шість місяців. Ось що означає «розділяти й труднощі, і щастя», бути справжнім подружжям, де кожен – підтримка та опора для іншого!

Є у військовій частині й представники гвардійської династії, коли службу у гвардійських рядах несуть мати й син, а з недавніх пір – і невістка.

Старший солдат Євгена Лоєк стала першою з родини, хто одягнув військовий однострій майже 12 років тому. А згодом поповнив гвардійські ряди й син Євгени Олександр.

Ставши дорослим, Олександр кілька років служив за контрактом у підрозділі, що займається конвоюванням, а тоді настав час здійснити давню мрію – одягти офіцерські погони. Тож, успішно закінчивши Національну академію Нацгвардії, Олександр Лоєк повернувся для подальшого проходження служби у рідну військову частину.

«Нещодавно і дружина нашого сина, Аня, коли трохи підріс їхній синочок, виявила бажання стати військовослужбовцем, – продовжує Євгена Лоєк, – Зараз вона служить в одному з підрозділів нашої частини. Це нас зближує, ми всі краще розуміємо один одного, адже проводимо велику частину життя у середовищі, добре знайомому кожному з нас, тож намагаємося допомагати один одному, розділяти тягарі службових буднів та ділитися радощами!»

І хоч служать наші герої у різних підрозділах військової частини та виконують дещо відмінні за своїм характером та функціями завдання, усі вони стверджують, що спільна справа, якій присвятили своє життя, ще більш гуртує їх, адже розуміють, чим наповнені дні їхніх половинок.

Тож вітаємо усі гвардійські родини з Днем сім’ї! Нехай щастя, радість та добробут примножуються у ваших оселях, а любов, повага, вірність та взаєморозуміння будуть міцними й надійними й супроводжують вас ще багато довгих щасливих років подружнього життя!

 

Марина Березюк

Фото автора та з особистих архівів героїв