НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі 239-го загальновійськового полігону Збройних Сил України в Дніпропетровській області, підрозділи протиповітряної оборони Центрального, Південного і Східного оперативно-територіальних об’єднань, відпрацювали прикриття військ та важливих військових об’єктів від ударів сучасних засобів повітряного нападу противника.

В якості навчальних цілей було залучено авіацію Національної гвардії України. Пізнавати мішені, вираховувати траєкторію, вірно виконувати перенацілювання, здійснювати швидке і чітке ціленаведення гвардійці тренувалися майже в реальній обстановці, коли супротивник вже в небі, час на прийняття рішення обмежений, і для його успішного знищення працювати треба швидко і чітко.

Одночасно з цим, навчання підрозділів протиповітряної оборони – це випробування для командирів усіх рівнів, з якісної організації виконання поставлених завдань бойовими підрозділами, і практичне підвищення навичок із взаємодії та управлінню вогнем із наявного озброєння. 

Для ураження повітряних цілей військовослужбовці застосовували 23-мм спарені зенітні установки ЗУ-23-2 та переносні зенітно-ракетні комплекси ПЗРК.

Група інформації і комунікації Центрального ТУ