НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Оркестр військової частини 3008 різдвяними хітами  привітав вінничан та гостей міста з прийдешніми святами. Святковий концерт військові заграли в одному із торгових центрів міста. Таке музичне привітання вже стало традицією, кажуть гвардійці. Оновлюється святкова програма,  додаються лише нові музичні твори.

Щойно почувши звуки музичних інструментів  у торговому центрі, вінничани та гості міста почали сходитися на захопливе дійсно. Святковий виступ оркестр військової частини 3008 розпочинає з колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю». Відому різдвяну пісню підспівують і містяни.

«Як гарно зазвучала різдвяна колядка. Усі маємо таланти! Дякуємо, військовим за вітання та неочікуваний музичний сюрприз», – подякувала вінничанка Олена Паньків.

Окрім відомих різдвяних хітів військовий оркестр виконав одну з найвідоміших творів українського композитора Миколи Леонтовича «Щедрик». Наразі цю колядку можна почути в усіх куточках світу англійською, німецькою, іспанською та навіть японською мовами.

«Дійсно було велике задоволення слухати, як мужні чоловіки, що захищають Батьківщину від ворогів, так вміло і чутливо грають на музичних інструментахЧудове виконання. Військові створили справжній фурор. Ми у захваті», – ділиться враженнями вінничанка Анна Яценко.

Всього було виконано чотири твори. Перша –  колядка, дві новорічних:  «let it snow» та «last christmas» і  на завершення  –  «Щедрик».

Після бурхливих оплесків глядачів, військовий оркестр зіграв на «біс»  – п’яту різдвяну композицію. А на завершення військові оркестранти влаштували вінничанам фотосесію на згадку.

Оркестр з військової частини 1141, що у Луцьку, разом з військовослужбовцями та дітьми заколядували. У їх виконанні прозвучала колядка «Слава Богу, слава на висоті».

 Анна Лазуренко, Юлія Ковпак