НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

15 травня міжнародна спільнота відзначила День сім’ї. Сім’я – це місце, де тебе зрозуміють і допоможуть, порадіють твоїм успіхам, а в разі поразки завжди підтримають. Сім’я є осередком любові і турботи, батьківського піклування та родинного затишку. Найбільша цінністьколи поруч є мама, тато, рідні та близькі. У Національній гвардії України є багато сімей, які є взірцем взаємоповаги та підтримки. До Дня сім’ї наша розповідь буде про одну з таких.

Гвардійське подружжя Крикун разом вже три роки, Світлана та Максим виховують двох хлопчиків. Їх долю поєднала військова служба, кохання та спільні цінності.

Старший сержант Світлана Крикун свою військову кар’єру розпочала з 2007 року у військовій частині 3005, працювала оператором-експедитором групи документального зв’язку, неодноразово виконувала службово-бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил. З 2019 року Світлана проходить службу в Східному відділенні комплектування Національної гвардії України на посаді старшого інспектора з відбору військовослужбовців за контрактом.

Капітан Максим Крикун ще з юнацтва розумів, що його покликання бути військовослужбовцем. В 2015 році він закінчив Національну академію Національної Гвардії України. Розпочинав свою службу з командира взводу, наразі Максим на посаді офіцера відділення бойової та спеціальної підготовки військової частини 3017.

«Ми познайомились через соціальні мережі, коли Світлана була в районі проведення ООС. Перше побачення було незвичайним, майже через місяць спілкування, це не був ресторан або прогулянка парком, я її зустрічав з відрядження. Вже через рік стосунків ми вирішили одружитися», – розповідає Максим.

Зараз Максим та Світлана щасливі батьки двох хлопчиків, Артема та Дениса. Старший син подружжя Крикун навчається у другому класі, Артем займається карате та футболом, хлопець вже неодноразово займав перші та призові місця у різних змаганнях. Молодший син Денис, ще зовсім маля, з’явився хлопчик на світ двадцятого березня, у Всесвітній день щастя. Повернувшись з відрядження, Максим вперше побачив сина через вікно пологового будинку з рук своєї коханої, адже карантинні обмеження дозволяли лише мріяти потримати сина на руках.

«Артему 7 років, Денису 1,2 роки. Наша сім’я ґрунтується на взаємоповазі та підтримці. Дітей ми виховуємо в любові до спорту, патріотизмі, дисципліні та порядку. Старший син пишається мамою та татом військовими, і навіть хоче бути схожими на нас. Ми щаслива сім’я, де зростають майбутні захисники України», – розповідає Світлана.

Сьогодні Світлана поєднує материнство і військову службу, допомагає їй у цьому її мама. Бабуся допомагає виховувати і старшого і молодшого сина, проводить багато часу з ними. Підтримка батьків дуже важлива, адже в молодої мами є можливість працювати, є час і на особисті потреби, і на виховання дітей.

Подружня пара цінує кожну мить проведену разом, адже часто і він і вона бувають у відрядженнях, але навіть на відстані відчуття відповідальності не тільки за країну, але і за сім’ю допомагає їм витримувати будь-які невдачі та негаразди. Як вони зазначають, не важливо де ми, головне –  ми разом і ми є один в одного.

Міжнародний день сім’ї ми святкуємо раз на рік, а любов і турбота про близьких триває щоденно, кожну мить нашого життя. Будьте здорові, щасливі і бережіть найцінніше – свою сім’ю!

Анастасія Павленко