НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві, в середу, на стадіоні імені Валерія Лобановського, відбувся фінал Ліги АТО.

У фінальному матчі за Кубок Героїв АТО змагалися футбольні команди «Слов’янськ АТО» НГУ та «Кропивницький АТО» ЗСУ. З перших хвилин матчу, не дивлячись на  напружену боротьбу за першість ліги, царювала дружня атмосфера.

Команди продемонстрували справжню чемпіонську гру, де кожна помилка могла закінчитися голом. У першому таймі команда Національної гвардії забила гол і, не дивлячись на пресинг суперника, не втратила свою перевагу у рахунку до кінця першого тайму.

З перших хвилин другого тайму команда зі Слов’янська перехопила ініціативу та одразу почала гостро атакувати ворота суперника. У результаті нацгвардійці забили чотири голи поспіль та завершили матч з рахунком 5-0 на свою користь.

ФК «Слов’янськ АТО» НГУ вперше грала у фіналі Ліги АТО і одразу виборола чемпіонський кубок.

«Після перемоги в Одесі ми повинні були закріпити свій статус лідера, тому ми їхали в Київ за перемогою. Завдяки шаленій підтримці з трибун ми змогли перемогти у сьогоднішньому досить нервовому матчі. Ми дуже задоволені результатом», – зазначив капітан команди ФК «Слов’янськ АТО» НГУ Дмитро Савін.

Також у цей день відбувся матч за третє місце Ліги АТО. За бронзу кубку змагалися команди «Гепард» НГУ та «SB-TEAM» ЦУ СБУ. Перемогу здобула команда Нацгвардії з рахунком 4-0.

«До цього турніру команди підійшли дуже серйозно. Цілий рік плідної роботи, – і ми маємо дві команди з Нацгвардії у фіналі. Перше і третє місце та дев’ять голів за результатом двох матчів – це головний показник нашої спільної праці», – підкреслив начальник відділу фізичної підготовки Департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії України полковник Андрій Мелешко

«Я дякую організаторам цього турніру, які вже 7-й рік поспіль проводять його на найвищому рівні, дякую керівництву футбольного клубу «Динамо Київ», дякую Міністерству у справах ветеранів України, які долучилися до проведення цього чемпіонату, і дякую кожному із вас за вашу службу і за вашу позицію», – сказав командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

Довідково. Футбольні турніри Ліги учасників АТО відбуваються в Україні вже сім років. Це наймасштабніша в нашій країні програма спортивної реабілітації учасників бойових дій і ветеранів АТО/ООС. Участь у змаганнях беруть майже 100 команд, у яких грають понад 3 тисячі захисників України. Організатором і засновником цих змагань є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання «Українці Разом».