НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні на території Великоновосілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Калмиківської загальноосвітньої школи, що на Луганщині, для першокласників та випускників пройшов урочистий захід, присвячений Дню знань та початку нового навчального року.

На заходах були присутні представники міської влади, Національної поліції України, нацгвардійці, батьки та близькі школярів, які з посмішками вітали першокласників.

«Ми приїхали аби привітати школярів місцевої школи з початком нового навчального року. Ми маємо добру традицію – дарувати учням місцевої школи подарунки та необхідні речі для їхнього навчання. Наші хлопці, перебуваючи в районі проведення ООС, постійно проявляють таку ініціативу, і ми приїздимо до дітей завжди з чимось необхідним для них», – розповідає старший лейтенант Владлен Білоусов.

Звісно, ключовий атрибут будь-якого свята – подарунки. Тож від гвардійців для школярів сьогодні – канцелярське приладдя: зошити, альбоми, розмальовки, олівці, ручки та інші необхідні речі, які обов’язкового стануть у нагоді школярам протягом навчального року.

«Вони майбутнє нашої держави. Дехто буде відомим лікарем, або перший з цієї школи полетить в космос, а хтось обере захищати свою державу. Ми раді можливості бути присутніми», – ділиться солдат Аліна Гораш.

Тож, нехай цей рік принесе тільки гарний настрій та успіх в усіх починаннях.

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил