НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вчора, 28 липня, завдяки пильності начальниці військового наряду старшого солдата Тетяни Бездень, вдалося на “гарячому” затримати чоловіка, який розповсюджував наркотики, так звані “закладки”.

У Бердянську військовий наряд військової частини 3033 помітив чоловіка, який підозріло ходив біля гаражів в районі вулиці Хіміків. Побачивши гвардійців, він занервував та намагався втекти. Але не вдалося, військові наздогнали його та затримали.

Під час поверхневої перевірки у 24-річного чоловіка було виявлено, ймовірні, наркотичні речовини: 35 згортків з кристалічною речовиною білого кольору, загальною вагою близько 45,96 грама та 10 згортків з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору, загальною вагою близько 19,45 грама. Як виявилося, правопорушник являється військовослужбовцем ВМС Збройних Сил України.

 

Для з’ясування всіх обставин події, правової кваліфікації дій громадянина та встановлення походження даних речовин було викликано слідчо-оперативну групу.

Молодику загрожує відповідальність передбачена ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та ч. 1 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає покарання позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

Наш пріоритет – ваша безпека!

Ліна Московка