НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Для гвардійців з нагоди святкування Великодня, заплановані святкові заходи. У всіх військових частинах Національної гвардії України священнослужителі та військові капелани проведуть святковий молебень та освятять пасхальні страви. А військовослужбовцям, які не зможуть прийти на освячення, паски та крашанки привезуть прямо на місця несення служби.

Також гвардійці зі всієї України матимуть святковий обід із домашніх страв, якими кухарі створять теплу домашню атмосферу релігійного свята. 

«Наша професія, особливо в армії відіграє дуже важливу роль. Завдяки нашим вмінням, ми намагаємось створити щастя та затишок для гвардійців. Перш за все, ми намагаємося готувати таку їжу, щоб солдат, який потрапив до нашої частини, відчував себе як вдома», – розповідає кухар 27-ї Печерської бригаді Північного ОТО НГУ Віталій Лижнік.

Вони готуватимуть для військовослужбовців 4 страви на вибір. Також до святкового меню обов’язково ввійдуть традиційні страви, якими є паска та крашанки.

Начальник солдатської їдальні 27-ї Печерської бригади Північного ОТО НГУ Алла Лебідь поділилась думками напередодні свят: «Ми з командою кухарів ретельно обмірковували як найкраще приготувати святковий обід для хлопців. Нещодавно до нас почало прибувати молоде поповнення. Ці хлопці ще не звикли до військового середовища і для них ми намагаємось створити домашню атмосферу. Сподіваємось, що всі хлопці будуть задоволені!» 

Сьогодні у Національній гвардії України багато уваги приділяється розширенню асортименту страв для особового складу. Постійно з’являються нові види. Відбувається розбудова складських приміщень, аби харчові продукти подавалися максимально свіжими та якісними.

Більше про це у відео:

Пресслужба НГУ