НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовців 15-го Слов’янського полку нагородили спортивні функціонери Донеччини. Гвардійці цього року стали першими в усіх п’яти великих турнірах, де взяли участь.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін вручив футболістам і тренерам кубки, медалі й окремі нагороди для кращих гравців. Також було відзначено вагомий особистий внесок у розвиток футболу в регіоні та сприяння у підготовці футбольної команди «Слов’янськ-АТО» відзначено керівництво Слов’янська та військової частини 3035 Національної гвардії України.

Нагадаємо, футбольна команда «Слов’янськ-АТО» складається з військовослужбовців, які мають статус учасників бойових дій. Вона створена на базі військової частини 3035 Національної гвардії України, у сезоні-2021 стала непереможною у «Лізі учасників АТО» – як у дивізіоні «Схід-2», так і на етапі плей-офф серед кращих команд чемпіонату з восьми дивізіонів. Також вона виграла перший Кубок Захисників України, без поразок пройшовши п’ять стадій змагань. Команда футбольного клубу «Слов’янськ», яка переважно складається з гравців «Слов’янськ-АТО», цього року виграла чемпіонат Донецької області серед аматорів, набравши 51 очко у 18 матчах, а також Кубок Донецької області серед аматорів.

Відділення інформації та комунікації Східного ОТО НГУ
за матеріалами ЗМІ

Фото Донецької облдержадміністрації
Відео видання С-плюс