НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

До 15-го Слов’янського полку завітали вихованці шкіл Святогірської об’єднаної територіальної громади.

Діти побачили, в яких умовах мешкають військовослужбовці-строковці, дізнались про функції Національної гвардії України,  ознайомились на із озброєнням гвардійців, у тому числі і й сучасними зразками, зокрема   снайперською гвинтівкою UAR – 10. Також вони скористались нагодою постріляти у мультимедійному тирі під керівництвом інструкторів з бойової підготовки, а також, за бажання, приміряти бронежилет без металевих пластин та військовий захисний протикульовий шолом. Також інструктори показали дітям як правильно надавати домедичну допомогу.  

«Такі контакти надзвичайно важливі. Діти бачать, як функціонує одна із найважливіших безпекових структур у регіоні. Вони тільки здаються маленькими, але задають цілком дорослі питання. Школярі прекрасно розуміють, хто їх захищає, і від чого. Такі зустрічі допомагають учням бути більш обізнаними у галузі права, у сфері захисту своєї Батьківщини, врешті й у питаннях профорієнтації», – зауважує офіцер з організації дозвілля (клубу) капітан  Владислав Блажко.

У військовій частині 3035 зазначають, що завжди раді таким зустрічам, і відкриті для пропозицій закладів освіти регіону.

Група інформації і комунікації військової частини 3035