НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

22 травня біля 16.30 год. під час патрулювання, військовий наряд гвардійців отримав повідомлення про зниклу дитину. Хлопчик Денис Калошин грався на дитячому майданчику, аж раптом зник з поля зору батьків. Для пошуку було залучено 20 військовослужбовців Національної гвардії. Внаслідок швидких та злагоджених дій військовослужбовців, протягом 30 хвилин дитину було знайдено.

Співробітники поліції та гвардійці передали хлопчика батькам та провели профілактичну бесіду.

Цього ж дня під час патрулювання міста, автопатруль гвардійців звернув увагу на автомобіль, який здійснював ризиковані маневри на Пушкінському кільці, створюючи загрозливу ситуацію на дорозі. При спробі зупинити даний автомобіль військовим автопатрулем, водій почав здійснювати обманний маневр, намагаючись покинути місце події. Проте, завдяки злагодженим діям гвардійців, водія було затримано. На місце викликали слідчо-оперативну групу, водія передано працівникам Нацполіції для проведення подальших слідчих дій.

Усього, протягом тижня патрульними нарядами військової частини 3039 було передано працівникам Національної поліції 53 особи за адміністративні правопорушення та 7 осіб за підозрою у вчиненні злочинів:

– одна особа за статтею 121 ККУ (Умисне тяжке тілесне ушкодження);

– одна особа за статтею 185 ККУ (Крадіжка);

– дві особи за статтею 296 ККУ (Хуліганство);

– одна особа за статтею 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами);

– дві особи за статтею 125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження).

Катерина Павленко