НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Хлопчика, який вийшов з дому у місті Полтава і пішов у невідомому напрямку, того ж дня, ввечері, нацгвардійці відшукали на залізничному вокзалі в Харкові.

Близько 21 години 2 липня військовослужбовці 5 Слобожанської бригади НГУ, що охороняли громадський порядок на залізничній станції міста Харкова рухалися маршрутом патрулювання. Біля автобусної зупинки патрульні помітили маленького хлопчика, що попри вечірній час був дезорієнтований та без супроводження дорослих. 

«Хлопчик привернув нашу увагу, через те, що у такий пізній час знаходився один у громадському місці. Він розповів, що проїхав свою зупинку та загубився», – розповідає гвардієць солдат Суворов.

Пошуки хлопчика розпочалися вранці 2 липня, в розшукових заходах взяли участь правоохоронці і волонтери.

«На інструктажі ми отримуємо орієнтування на осіб, що знаходяться в розшуку з тих, чи інших причин. Нерідко серед них, бувають і діти, що загубилися або вирішили втекти з дому. Наша служба потребує від нас підвищеної пильності, адже вокзал – це місце скупчення людей зі всієї країни, і, на жаль, не усі вони мають добрі наміри. Хлопчика ми одразу, можна сказати, взяли під охорону, він не намагався втекти», – розповів черговий військових нарядів старший лейтенант Яків Єманов.

Знайденого хлопчика гвардійці передали правоохоронцям ювенальної поліції.

«Станом на сьогодні хлопчик знаходиться вдома під наглядом батьків. Це багатодітна сім’я, що має семеро дітей. Поліцейські проведуть з батьками бесіду стосовно попередження наступних таких випадків та складуть протокол про адміністративне правопорушення за статтею 184 «Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей». Тепер за сім’єю також буде спостерігати і служба у справах дітей», – зазначила інспектор ювенальної поліції лейтенант поліції Яна Сергієнко

Діана Краснікова