НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці зі складу Об’єднаних сил на одному з блокпостів Луганщини затримали особу, яка обгрунтовано підозрюється у причетності до незаконних збройних формувань.

Здійснюючи обов’язкову перевірку документів під час переміщення через блокпост, близько 14:00 гвардійці обмежили пересування 32-річної громадянки, жительки одного із сіл Луганщини. Перевірка за допомогою бази даних підтвердила, що особа підозрюється у причетності до незаконних збройних формувань.

Громадянку 1989 року народження затримано та доставлено до місцевого відділу поліції. Їй інкримінують вчинення злочину передбаченого ст.260 Кримінального кодексу України – «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». 

Цього ж дня гвардійці зі складу Об’єднаних сил під час несення служби на рухомому (мобільному) блокпості зупинили для перевірки транспортний засіб під керування 39-річного жителя міста Лисичанськ.  

Далі було встановлено, що чоловік мав очевидні ознаки алкогольного сп’яніння. Після прибуття наряду поліції на громадянина було складено протокол за частиною 3 ст.130 КУпАП України «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».   

 

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил