НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Українські нацгвардійці, які боронять землю Донбасу від ворогів, запалили свічку пам’яті жертв Геноцидів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років, які потерпали від терору комуністичної влади – штучного масового голоду.

Упродовж останніх 15 років Голодомор визнаний на державному рівні геноцидом українського народу та репресивним методом знищення державності.

 «Це зробили з нашим народом не ворожі люди, а система, яка спланувала геноцид та довела до такого чисельності смертей. Причина цьому – відсутність держави, на сторожі якої ви, воїни Національної гвардії України, Збройних сил України сьогодні стоїте. Зараз ви бороните нас від ворогів, які хочуть з нами це повторити. Тому тримайте міцно зброю в руках. Вічна пам’ять, вічний спокій замореним голодом українцям», – сказав під час панахиди капелан Національної гвардії України отець Дмитрій.

За даними Інституту демографії жорстока політика хлібозаготівлі знищила понад 7 мільйонів людей в Україні та велику (не підраховану досі) кількість на Кубані та Поволжі. Де, в ті роки, мешкала чисельна кількість українського етносу.

 

Серед тих, хто вшанував пам’ять загиблих були військовослужбовці строкової служби 15 Слов’янського полку і офіцери Східного оперативно-територіального об’єднання, які виконують службово-бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

«Голодомор призвів до багатомільйонних людських втрат, тож сьогодні вся українська православна церква молиться за упокоєння душ невинних жертв геноциду українського народу. Важливо поминати в молитві спочилих, щоби Господь прийняв їхні душі у свої вічні оселі», – наголосив капелан Олександр Барей.

Пресслужба НГУ в ООС