НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

31 серпня 2021 року, під час проведення санкціонованого обшуку будинку в районі села Богатир, Волноваського району, Донецької області, гвардійці зведеної кінологічної групи НГУ в ОТУ «Схід» спільно із співробітниками СБУ та Національної поліції України виявили схрон предметів, схожих на мисливську зброю, набої до неї та ймовірні наркотичні речовини.

Так, завдяки військовослужбовцям-кінологам та їх уважним чотирилапим помічникам було виявлено: мисливські рушниці 12 мм, 16 мм та ІЖ-27, набої в кількості 49 штук, тубус до РПГ- 22 та 200 грам речовини зеленого кольору рослинного походження, схожої на наркотичну.

Сержант Олександр Загорянський і собака «Майя», сержант Дмитро Брусов з «Вегою» та старший солдат Ігор Сац разом з «Лікою» показали високі результати пильності та підготовленості. Гвардійці та собаки працювали швидко й злагоджено, без сумнівів проявляючи фаховий рівень.  

«Тільки почали відпрацювання, а Майя вже почула неладне та швидко виявила місце схову. Загалом усі військовослужбовці з собаками та працівники СБУ з поліцією відпрацювали дану місцевість швидко і без промахів», – зазначив сержант Олександр Загорянській.

За даними фактами відкриті провадження за частиною 1 статті 263 ККУ «Носіння, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу» та частиною 1 статті 309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів».

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил