НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовий капелан отець Володимир та солдат Альона Гораш завітали до Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, аби подарувати від волонтерів міста Миколаєва іграшки, солодощі та необхідні речі для навчання.

Зустріли військовослужбовців неочікуваною, але дуже приємною та насиченою концертною програмою, присвяченою Дню захисників і захисниць України. Діти від щирого серця виконували свої виступи.

«Дуже вражена рівнем організації та вихованням дітей в цьому центрі. Кожен вихователь має стаж роботи від 10 років і видно, що вони всі дружна та міцна сім’я. Концерт, який підготували для нас, дуже вразив, а теплі посмішки зігрівали», – ділиться враженнями Альона Гораш.

На завершення заходу військовий капелан вручив державний прапор України директору центру, а дітям подарував іграшки, солодощі та необхідні для навчання речі.

«Заради таких щирих обіймів та слів простої вдячності ми  робимо все можливе. Діти, які світлі та чисті душею, не повинні відчувати на собі труднощі сучасності. Дякую всім тим, хто долучився з міста Миколаєва, а також вдячний керівництву центру за таку гарну зустріч», – промовив отець Володимир.

Директорка центру Лариса Майджі не очікувала такої відкритої та щирої віддачі від гвардійців та особисто вражена можливістю зустрітися з ними та познайомити з її вихованцями. 

«Від щирого серця дякую за зустріч, яка сьогодні відбулась, за увагу до дітей, особливо від отця Володимира. Дуже щиро та відкрито ставились до всього. Вважаю, що цей день надовго залишиться в згадках діточок. Вони бачать та розуміють важливість тієї справи, яку військовослужбовці роблять для всіх нас – бережуть нашу країну», – говорить директорка.

Наприкінці зустрічі діти разом з вихователями подякували отцю Володимиру та пані Альоні за те, що завітали і не залишились осторонь.

Пресслужба НГУ в ООС