НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вилучення зброї, факти незаконного зберігання наркотичних речовин та крадіжки: Напередодні в районі проведення Операції об’єднаних сил особовий склад 15-го Слов’янського полку разом з представниками Нацполіції провели комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання міста Бахмут, що на Донеччині.

Ключове завдання таких відпрацювань, що постійно проводяться у в районі проведення ООС, лишилося незмінним. Передусім – це посилення безпеки в місті, виявлення та вилучення зброї та вибухівки, припинення незаконного обігу наркотичних речовин.

Власне протягом доби спільні наряди гвардійців та поліцейських  задокументували два кримінальних правопорушення. Зокрема, по гарячих слідах було встановлено особу, яка обгрунтовано підозрюється у скоєнні крадіжки. Також було встановлено факт незаконного обігу наркотичних речовин.

Під час відпрацювання Бахмута було виявлено і низку адміністративних порушень та складено на 20 громадян відповідні адмінматеріали. Так правоохоронці зафіксували порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на обліку. Відтак склали 4 адмінпротоколи та вилучили 4 одиниці зброї.

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил