НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

3 грудня Генеральна Асамблея ООН в 1992 році оголосила днем осіб з інвалідністю і відтоді закликала кожного року всі держави та міжнародні організації проводити заходи в цей день з метою інтеграції людей з інвалідністю у життя суспільства.

Гвардійці Окремого загону спеціального призначення «ОМЕГА» Південного Одеського територіального НГУ управління завітали до Одеського дому-інтернату для дітей з інвалідністю Одеської обласної ради аби поспілкуватись та вручити цінні та бажані подарунки для вихованців інтернату.

Понад мільярд людей з інвалідністю налічується у світі. Цей день є нагадуванням про необхідність створення умов для людей з особливими потребами, вжиття заходів з метою поліпшення їх життя та самореалізації.

Діти, які знаходяться в інтернаті знаходять вираження своєї внутрішньої краси у рукоділлі: шиють та вишивають чудові витвори мистецтва – декоративні прикраси інтер’єру, картини та ікони, які від щирого серця подарували військовим на згадку про душевну зустріч.

Роботи дітей не тільки прикрашають їх власні кімнати для творчості, вони також займають одні з перших місць у виставках рукоділля, що надає їх творцям віру в себе і наснагу до подальшого розвитку.

Вікторія Кирпічнікова