НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

10 травня для військової частини 3033 день особливий, бо відзначає своє свято, свій День народження, Іван Анікейович Залужний. Легендарний ветеран з героїчним життєвим шляхом – який є прикладом мужності та патріотизму для всього нинішнього покоління захисників. Традиційно, представники військової частини 3033 та 3026 привітали ветерана та передали відзнаку від Духовенства «За жертовність і любов до України».

 

За своє довге життя Іван Залужний пережив у дитинстві не тільки Голодомор 1932—1933 років, а ще й Другу Світову війну. Героїчно проявив себе при звільненні міста Сейсін, за що був нагороджений Орденом Червоного Прапора. Дослужився до звання капітана 1-го рангу.

Три роки назад, у день свого 100-річного ювілею, Іван Оникійович отримав від президента “Орден за мужність” ІІІ ступеня. Таким самим орденом (посмертно) нагороджений і його онук – командир взводу військової частини 3033 Національної гвардії України Іван Гутник-Залужний. Орден за онука отримував його дід.

Гвардійці пам’ятають подвиги своїх дідів і вшановують матерів, які дали життя та виховали справжніх патріотів. Героїчний приклад нацгвардійця Івана Гутника-Залужного та його діда-ветерана стане непохитним еталоном для всіх майбутніх поколінь!

Дякуємо Вам від усього українського народу — і за ваші бойові подвиги, і за онука-героя!

Ліна Московка