НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Ужгороді гвардійці 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України за вихідні дні кілька разів вгамовували дебоширів, які у стані алкогольного сп’яніння вчиняли бійки. Усі випадки стосувались сімейних сварок, коли хтось із родичів самостійно викликав правоохоронців.

У Сарнах гвардійці патрульної роти затримали особу, яка незаконно проникла у будинок місцевої жительки. Про те, що три особи залізли до будинку, повідомив пильний сусід. На місце події прибув автопатруль Нацгвардії. Зловмисники намагались втекти при появі правоохоронців. Одного з них вдалось затримати.

Також спільний наряд нацгвардійців та працівників поліції затримали чоловіка, який навмисно пошкодив вікна в одному з житлових будинків. Сума збитку склала понад 8000 гривень. У той самий день нацгвардійці та працівники поліції затримали за побиття жінки її чоловіка та доньку.

У Рівному самостійний автопатруль у складі гвардійців військової частини 3055 затримав сина, який вкрав у батька банківську картку та встиг з неї зняти кошти у сумі 1000 гривень. Про подію повідомив сам батько по лінії «102». Затриманого юнака передали працівникам поліції.

У Тернополі спільними зусиллями гвардійців 2 батальйону бригади та працівників поліції було затримано чоловіка, який мав при собі ймовірні наркотичні речовини. Поблизу одного з торгових центрів правоохоронці вирішили перевірити документи у чоловіка, який явно уникав зустрічі з нарядом. Під час розмови останній повідомив, що має при собі заборонені речовини. У чоловіка було виявлено поліетиленовий пакет з невідомою кристалічною речовиною білого кольору. Загальна вага вмісту склала 2 грами.

У Кам’янець-Подільському гвардійці військової частини 3053 Західного ОТО виявили та затримали громадянина, який мав при собі 40 грамів ймовірних наркотичних речовин.

Подія мала місце пізнього вечора в один вихідних днів. Військовий наряд нацгвардійців здійснював патрулювання по вулиці Лесі Українки у місті Кам’янець-Подільський. Увагу патрульних привернув чоловік, який фотографував паркан будівельного майданчика. Це викликало підозру у правоохоронців.

Під час спілкування з гвардійцями громадин сильно нервував та не зміг пояснити мети свого перебування у даному місці. На запитання патрульних, чи має при собі заборонені речовини, молодик заявив, що має кілька пакунків з наркотичними речовинами.

Даний факт, а саме наявність в затриманого згортків з подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження загальною вагою близько  40 грамів,  підтвердила слідчо-оперативна група, викликана на місце події гвардійцями.

Аліна Новікова, Марина Березюк