НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час виконання завдань з охорони громадського порядку в  містах на заході України військовослужбовцями військових частин Західного ОТО НГУ минулого тижня затримано за підозрою у скоєнні злочину 32 громадянина та 1 тис. 593 особи передано працівникам Національної поліції для притягнення до адміністративної відповідальності. За допомогою гвардійців працівниками поліції вилучено з незаконного обігу 557 грамів наркотичних речовин та 1 одиницю холодної зброї.

 

Зокрема, у Львові військовий наряд військової частини 4114 патрулюючи в Сихівському парку  побачив громадянина, який щось шукав у землі. Під час поверхневої перевірки у нього було виявлено два згортки з невідомою речовиною білого кольору схожою на наркотичну вагою  приблизно 6 грамів.

 

В Чернівцях автопатруль військової частини 1241 у вечірній час помітив підозрілу особу. Під час спілкування з правоохоронцями громадянин помітно нервував. В результаті проведеної поверхневої перевірки у громадянина було виявлено згорток з невідомою порошкоподібною речовиною, ззовні схожою на наркотичну і таблетки «Субітекс», приблизною вагою 5 грамів.

 

Під час патрулювання Тернополя, гвардійці 2 батальйону 2 Галицької бригади помітили чоловіка, який уникав зустрічі з правоохоронцями та почав тікати від них. Чоловіка наздогнали та при перевірці в базі даних виявили, що громадянин раніше притягався до відповідальності за зберігання наркотичних засобів. Під час поверхневої перевірки у нього було виявлено поліетиленовий пакет із застібкою, в якому знаходилась речовина рослинного походження, що зовні нагадувала марихуану. Приблизна вага склала 4 грами.

 

В усіх випадках на місці події працювала слідчо-оперативна група.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ