НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Львові, на полі почесних поховань Личаківського цвинтаря, відбулось вшанування новітніх українських Героїв, які у боротьбі за вільну Україну віддали найдорожче – своє життя. Серед них Герої України генерал-майор Сергій Кульчицький та полковник Андрій Соколенко.

Разом з усіма присутніми, до спільної молитви, покладання квітів та запалення лампадок, приєднались виконувач обов’язків  начальника Західного ОТО НГУ полковник Сергій Скрипнюк, заступник начальника управління по роботі з особовим складом полковник Станіслав Басараб, а також заступник командира 2 Галицької бригади полковник Ярослав Лемещук.

На чолі з оркестром Західного територіального управління Львовом пройшла колона з учасниками АТО/ООС, ветеранами, волонтерами, учасниками Революції Гідності, представниками молодіжних організацій та студентської молоді. Колона пройшла від пам’ятника Степана Бандері до пам’ятника Тараса Шевченка.

День Героїв – щорічне свято у нашій країні. Його встановили на честь українських вояків, які боролись за волю України. До здобуття Україною незалежності, цей день святкували підпільно. Розголосу воно почало набувати лиш з проголошенням Незалежності.

Від 2014 року свято почало визнаватись державними та самоврядними органами. Після початку російської агресії в цей день вшановують і загиблих в ній захисників України.

Аліна Новікова

Фото Володимира Хаверко