НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Чернігівські гвардійці з військової частини 3082 спільно з Національною поліцією та службою державної охорони забезпечили громадський порядок та публічну безпеку під час вшанування пам’яті жертв найбільшої за втратами мирного населення трагедії Другої світової війни. Захід пройшов у Корюківській територіальній громаді на Чернігівщині за участю керівництва міста та області, а також групою іноземних гостей на чолі з Федеральним президентом Федеративної Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Під час візиту гості поклали квіти до місця поховання та пам’ятника жертвам Корюківської трагедії. Президент Німеччини поспілкувався з українським та німецьким істориками щодо трагічних подій, які відбулися у Корюківці у 1943 році.

“Те, що сьогодні тут зібралося так багато людей, для мене це є свідченням того, що вшанування пам’яті жертв Корюківської трагедії 1943 року тут є важливим”, – зазначив Франк-Вальтер Штайнмаєр після покладання квітів до пам’ятника, присвяченого тій трагічній події.

Довідково: Упродовж 1-2 березня 1943 року у селі Корюківка Чернігівської області німецькими каральними загонами знищено близько 7 тисяч мирних жителів і спалені майже всі будівлі. За кількістю жертв Корюківська трагедія перевищує Хатинь, Лідіце і Орадур, які стали символами жорстокості в роки Другої світової війни.

Група інформації та комунікації військової частини 3082