НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Близько 400 військовослужбовців Північного об’єднання разом з працівниками Національної поліції забезпечували охорону громадського порядку під час проведення кваліфікаційного футбольного матчу «Україна» – «Франція».

4 вересня футболісти національної збірної України приймали збірну команду Франції у рамках кваліфікації Чемпіонату світу з футболу на стадіоні НСК “Олімпійський”. Матч видався досить напружений: трибуни раз у раз вибухали гаслами та вигуками на підтримку своєї команди.  Зазначимо, що команди завершили поєдинок з рахунком 1:1, але враховуючи статус французів як чинних чемпіонів світу, цей результат є гідним для нашої збірної. Для української команди це вже п’ята нічия у рамках відбору на Мундіаль.

«Правоохоронці забезпечили охорону периметру стадіону НСК «Олімпійський» та стежили за дотриманням правопорядку. Завдяки злагодженим діям гвардійців, надзвичайних подій та порушень громадського порядку зафіксовано не було», – зазначив заступник начальника відділу з охорони громадського порядку секції служби Північного Київського територіального управління підполковник Антон Шаповалов.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Фото військової частини 3027