НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

9 травня військовослужбовці Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України спільно з працівниками Національної поліції, волонтерами Червоного Хреста та поліції діалогу забезпечили охорону громадського порядку під час проведення урочистостей з нагоди  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Зазначимо, що цього року через розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, міською владою було заборонено проведення традиційної ходи «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». До 76-ої річниці з Дня перемоги над нацистськими загарбниками, учасники з портретами загиблих родичів та квітами в руках вирушили по вулиці Івана Мазепи до Меморіалу Вічної Слави, щоб вшанувати загиблих у Другій Світовій Війні.

«Перед початком заходів біля Меморіалу Вічної Слави вибухотехніки та кінологи обстежили прилеглу територію паркової зони, а біля станції метро «Арсенальна» діяв особливий пропускний режим. Завдяки превентивним заходам і злагодженій роботі військовослужбовців Національної гвардії України та працівників Національної поліції заходи пройшли мирно та без порушень громадського порядку», – зазначив заступник начальника Північного Київського територіального управління зі служби полковник Олег Дуда.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ