НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

9-10 вересня у Маріуполі відбувся турнір з кросфіту серед силових підрозділів. За перемогу боролися 12 команд. Від підтягувань та підйому штанги до морського веслування – під час виснажливої дводенної естафети спортсмени та спортсменки довели свою силу та витривалість.

Спортивні змагання, які було організовано фізкультурно-спортивним товариством «Динамо», зібрали 48 учасників, з них 12 жінок. Участь у випробуваннях взяли команди Нацполіції, прикордонної та рятувальної служб, судової охорони, Донецького державного університету внутрішніх справ та «Академії поліції». Національну гвардію представляла команда 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького.

У перший день турніру атлети та атлетки змагалися за першість в особистих заліках. Учасники виконали декілька комплексів вправ з максимальним фізичним навантаженням та високою інтенсивністю. Ривки гантелей, стрибки на тумбу, підтягування, поштовх штанги, веслування на тренажері та морське веслування, вправа з м’ячем вагою 9 кг – і все це за мінімальний час. Перерва між вправами – одна хвилина.

За підсумком балів в особистому заліку перше місце серед чоловіків виборов військовослужбовець Маріупольської бригади Нацгвардії старший лейтенант Андрій Федоренко.

В особистих заліках серед жінок відзначилася гвардійка лейтенант Олеся Кузьменко, яка стала «бронзовою» призеркою.

Переможців нагороджено медалями, кубками та грамотами. Гвардійці продемонстрували гідний рівень спортивної підготовки.

 

Вадим Вигінний