НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В ході навчань “Rapid Trident – 2021″ бійці Бригади швидкого реагування вручили почесні сині берети військовослужбовцям канадської місії UNIFIER.

Воїни гостомельської Бригади швидкого реагування НГУ, які беруть участь у міжнародних навчаннях “Rapid Trident – 2021”, що на Львівщині, урочисто вручили сині берети військовослужбовцям канадської місії UNIFIER. Таким чином бійці другого батальйону оперативного призначення висловили свою вдячність і повагу канадським колегам, які протягом кількох місяців навчали їх надавати першу допомогу за протоколами НАТО, а також поділилися досвідом з тактики ведення бойових дій у полі та в місті й роботи з вибуховими пристроями.

“Право носити берет в нашій частині потрібно заслужити, – стверджують гостомельські гвардійці, які у військовій частині 3018 здають традиційний марш-кидок на право носіння берету. – Проте разом з нашими канадськими колегами ми пройшли величезну кількість спільних випробувань і вважаємо, що вони за цей час стали одними з нас. Вдячні військовослужбовцям Збройних сил Канади за всебічну допомогу та підтримку в боротьбі з російською агресією!”

Група інформації та комунікації в/ч 3018