НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Нагадаємо, челендж  «біжу 7 кілометрів»  #7runchallenge ініціювали нацгвардійці угрупування ОТУ «Схід», які виконують завдання в Операції Об’єднаних Сил.

 

Челендж приурочили 7 річниці Національної гвардії України. Проте хлопці з усіх регіонів Україні продовжують і зараз бігти за НГУ.

 

Так, військовослужбовці військових частин  Західного ОТО Національної гвардії України долучилися до челенджу #7runchallenge​, пробігши свої 7 кілометрів.

Свої світлини та відео гвардійці викладали у соцмережі додавши хештег #7runchallenge. Долучитися до челенджу може кожен бажаючий.

«Бути у відмінній фізичній формі – одне з ключових вимог до кожного військовослужбовця. Саме тому ми приділяємо велику увагу заняттям з  фізичної підготовки. Бігти сім кілометрів складно не було. Важче дається новачкам, особливо перші кілометри. Але коли постійно тренуєшся, удосконалюєшся, біг тебе мотивує і загартовує не лише фізично, але й морально», – прокоментував участь у челенджі інструктор з фізичної підготовки і спорту військової частини 1141 старший сержант Сергій Романюк.

 

Нагадаємо, що першим кинув виклик «біжу 7 кілометрів» #7runchallenge полковник Петро Шуляк.

 

Група інформації та комунікації Західного ТУ