НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Чемпіонат зі стрільби з бойової зброї пройшов у Бердянську на базі 3 патрульного батальйону. За першість змагались команди чотирьох батальйонів та команда військової частини 3026 на стрільбищі в селі Азовське.

Організатори змоделювали елементи спеціальних вправ, враховуючи функції та завдання, які виконують підрозділи Нацгвардії. Стрільці використовували 9-ти міліметровий пістолет Макарова та автомат Калашникова.

Визначали кращих зі швидкісної стрільби за часом, технікою виконання та видом зброї. За перемогу, на рівних умовах з чоловіками, змагалися й військовослужбовці-жінки.

В результаті напруженої боротьби в загальному чемпіонаті, переможний кубок здобула команда II патрульного батальйону (м. Мелітополь),

II місце – виборола команда військової частини 3026,

III місце – здобув І патрульний батальйон (м. Запоріжжя),

IV місце – посів III патрульний батальйон (м. Бердянськ),

V місце – дісталося IV патрульному батальйону (м. Енергодар).

Командам вручили дипломи, а військовослужбовці, що показали кращі індивідуальні результати – отримали медалі.

Як зазначив начальник фізичної підготовки і спорту підполковник Євген Шепель, усі учасники змагань продемонстрували високий рівень володіння зброєю, успішно впорались із завданнями та показали гарні результати, запорукою яких є щоденні тренування.

«Ці змагання носять не лише спортивний, а й прикладний характер, адже в ході виконання вправ учасники мали можливість напрацювати практичні навички взаємодії, які точно стануть у пригоді при роботі у реальних, критичних ситуаціях», – прокоментував підполковник Шепель.

Кращі стрільці вже у квітні представлятимуть збірну військової частини 3033 на змаганнях серед підрозділів Південного оперативно-територіального об’єднання.

 Ліна Московка