НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

13 жовтня військовослужбовці 11 бригади імені Михайла Грушевського передали співробітникам Національної поліції 6 громадян, підозрюваних у порушеннях Кримінального Кодексу України.

Рухаючись по маршруту патрулювання, на вулиці Богдана Хмельницького гвардійці помітили громадянина, що різко змінив напрямок руху і цим викликав підозру. Під час проведення поверхневої перевірки чоловік дістав з кишені залізний предмет чорного кольору, ззовні схожий на холодну зброю ударно-дробильної дії – «кастет».

 

Патрулюючи вулицю Преображенську, військовослужбовці помітили чоловіка, який при появі військового наряду, почав помітно нервувати. При поверхневій перевірці в рюкзаку громадянина, виявили предмет, схожий на ніж.

 

Під час виявлення вищезазначених правопорушень, на місце подій були викликані слідчо-оперативні групи, які за присутності понятих вилучили холодну зброю.

 

Військовим нарядом, що ніс службу з охорони громадського порядку на узвозі Маринеска, було помічено невідомого громадянина, що поводився неадекватно. Проводячи поверхневу перевірку, у чоловіка виявили 8 згортків ізоленти з речовиною порошково-кристалічного походження. Він сам зізнався, що це – наркотики.

 

Також, рухаючись по маршруту патрулювання, на вулиці Мечникова гвардійці помітили громадянина, що різко змінив напрямок руху і цим викликав підозру. При поверхневій перевірці на шиї чоловіка помітили зіп-пакет на ланцюжку. У ньому знаходилось 4 пігулки невідомого походження. Громадянин повідомив, що це – наркотична речовина «екстезі».

 

Того ж вечора, військовий наряд, що патрулював вулицю Запорізьку, помітив громадянина, що різко змінив напрямок руху і викликав підозру. У ході поверхневої перевірки він дістав паперовий згорток, у якому знаходилась невідома речовина рослинного походження, ззовні схожа на наркотичну речовину «канабіс».

 

На місце вищезазначених подій прибули слідчо-оперативні групи, які за присутності понятих вилучили у правопорушників речовини, ймовірно наркотичного походження.

 

Військовий наряд, що ніс службу з охорони громадського порядку в Малиновському районі, отримав на персональний планшет виклик про інцидент в парку імені Савицького. Прибувши на місце, гвардійці виявили громадянина, що намагався заволодіти кабелем шляхом зрізу. Чоловік зізнався, що хотів привласнити кабелі з кольоровими металами.

Всі вищезгадані правопорушники були доставлені до відділення поліції для проведення подальших слідчих дій.

 

Група інформації і комунікації Південного ОТО