НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Зниклого Василя Досяка знайшли біля сільського магазину поблизу старої будівлі. Хлопчик був змучений, до того ж він діабетик.

За словами першого заступника командира батальйону – начальника штабу військової частини 1241 майора Миколи Бальона, після пошуків з однієї сторони села, він з тридцятьма гвардійцями та працівник поліції виходили вже з іншої сторони села, в напрямку лісу, для пошуку 10-річного річного хлопчика. В цей час до них підійшов місцевий хлопчина і сказав, що бачив Василя поблизу старої будівлі.

«Ми одразу попрямували до цього місця. Побачили, що там сидить дитина. Було видно, що хлопець виснажений. Ми знали, що зниклий Василь діабетик. Я почав розпитувати його. З’ясувалось, що це він. Добре, що все закінчилось добре. Якби до вечора він не отримав би дозу інсуліну, він міг впасти в кому», – розповідає майор Микола Бальон.

За час пошуків з хлопчиком нічого поганого не трапилось. Дитину оглянули медики й повернули батькові.

Нагадаємо, що 28 липня близько 22:40 на лінію «102» надійшло повідомлення від стурбованого мешканця Косівщини про те, що зник його малолітній син. Спочатку дитину шукав самотужки та за допомогою сусідів. Але коли це не дало результатів, зателефонував до поліції.

 

Щоб розшукати 10-річного хлопчика, який зник в селі Старі Кути Косівського району максимально залучили всі служби поліції Івано-Франківщини. На місці працювали Нацгвардійці військової частини 1241, працівники ДСНС, кінологи зі службовими собаками та небайдужі громадяни.

Група інформації і комунікації Західного ТУ