НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

6 вересня Слов’янськ святкує 78 річницю визволення від нацистських окупантів у роки Другої світової війни. Представники міської влади, мешканці міста і військові сьогодні вшановували пам’ять загиблих воїнів.  

Урочисті заходи розпочав мітинг-реквієм у парку Шовковичний, присвячений Дню визволення Слов’янська від нацистських загарбників. Державний Гімн України виконав оркестр 15-го Слов’янського полку НГУ.

«Багато наших земляків воювали у лавах армії, були партизанами і ціною власного життя наближали день, коли наша земля знову зможе дихати вільно від німецької навали. Нині свідків та героїв тих буремних подій залишилося зовсім мало, а тому ми зобов’язані згадати їхній подвиг. Їхня мужність і відвага, героїзм та нескореність є зразком для прийдешніх поколінь», – звернувся до громадян керівник міської ВЦА Вадим Лях.

 

Біля Монументу Слави зібралися представники Збройних Сил, Національної гвардії, та Національної поліції, які виконують завдання в районі операції Об’єднаних сил.

«Символічно що ми завжди беремо участь у міських заходах у взаємодії з керівництвом міста. Повага до подвігів наших дідів-визволітелів, пам’ять – найголовніше, що ми можемо зробити», – зазначив заступник командира батальйону спеціального призначення «Донбас» Микола Побережний

 

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил