НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вчора військовослужбовці угруповання Нацгвардії в ОТУ «Схід» спільно з Великоновосілківською громадою висадили дерева в рамках проєкту #ОзелененняПланети, місією якого є висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей.

 

За словами організатора проєкту потрібно привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

Завдання у 2021 році – висадити 1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу, а мільйонне дерево вже традиційно висадять в Україні.

Участь у проєкті для гвардійців стала не тільки символом турботи про екологію, але й показником міцної взаємодії та взаємоповаги військовослужбовців Національної гвардії України та місцевої громади.

Долучитись до глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» може кожна людина на планеті Земля, всі хто хочуть, щоб наша планета була чистою – плацдармом, де можна жити, творити, розвиватися і робити прекрасні речі.

Пресслужба угруповання НГУ в ОС