НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Від початку ведення бойових дій перед командуванням Нацгвардії постало питання протидії потужному інформаційно-психологічному впливу з боку країни-агресора.

 

Щоб запобігти деструктивному впливу потоків дезінформації або інформаційному вакууму, коли українські військові перебувають в районі ООС, офіцери групи морально-психологічного забезпечення й офіцери пресслужби велику увагу приділяють забезпеченню гвардійців актуальною інформацією.

 

Однією із платформ, яка дозволяє втілювати це в життя, є гвардійський медіацентр на колесах, де, зокрема, є і друкарське обладнання для цифрового повнокольоровогу друку. В угрупованні НГ України в ОТУ «Схід» вийшли друком інформаційні бюлетені, віддруковані на базі похідної машини-друкарні. Це дозволяє швидко доставляти друковану продукцію до особового складу на місцях несення служби.

 

«Коли ми знаходимося на взводному опорному пункті, інколи й зв’язку мобільного немає, дізнатися, що відбувається у світі і в Нацгвардії  – саме те, що треба. Ти можеш бути в  курсі всіх новин, є про що поговорити потім з побратимами», — ділиться думками один із бійців.

«Завдяки оснащенню похідної клубної машини-друкарні ми за день підготували та випустили інформаційний бюлетень угруповання НГУ, 300 екземплярів – за якісь хвилини. Ми працюємо заради спільної мети, — це перемоги, як на полі битви, так і на полі інформаційної війни», — із задоволенням розповідає офіцер пресслужби угруповання НГУ в ОТУ «Схід».

 

З метою підвищення престижу Національної гвардії України в районі Операції Об’єднаних сил офіцери групи морально-психологічного забезпечення вже декілька тижнів на базі медіацентру на колесах проводять інформативні навчання для учнів Донеччини. З ними спілкуються військові, відповідають на всі питання, демонструють відеоролики про Національну гвардію та про Національну академію Національної гвардії України.

 

Пресслужба НГУ, фото Василя Балана