НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці першого батальйону 27 Печерської бригади відвідали Європейський регіональний навчальний центр ІКАО з авіаційної безпеки Національного авіаційного університету, де пройшли теоретичну та практичну підготовку для підвищення своїх службових навичок.

Навчальний інструктаж охоплював вивчення основ з авіаційної безпеки, класифікації заборонених предметів та методів їх виявлення під час авіарейсів. Під час занять тренери центру  акцентували увагу на правилах перевезення пасажирів особливих категорій. Теоретична частина підготовки закінчилась проходженням психологічних тестів на стресостійкість військовослужбовців.

«Співпраця нашого інституту та Національної гвардії України є запорукою безпечних авіарейсів. Адже, досконале знання правил авіаційної безпеки та правил перевезення спецконтингенту відіграє далеко не останню роль. Тому з нетерпінням будемо чекати наступної зустрічі, щоб поділитись з вами досвідом у сфері авіатранспорту», – зазначила директорка Європейського регіонального навчального центру ІКАО з авіаційної безпеки Національного авіаційного інституту Тетяна Загній.

Наприкінці інструктажу гвардійців запросили до ангара Національного авіаційного університету, де вони навчились евакуюватися з авіатранспорту як самостійно, так і з конвойованою особою.

Група інформації та комунікації військової частини 3066