НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Для поліпшення житлово-побутових умов військовослужбовців 25-ї Бригади охорони громадського порядку в приміщенні патрульного батальйону, що дислокується в Подільському районі міста Києва, було завершено ремонті роботи спального, а також господарських та адміністративних приміщень підрозділу.

 

 

Військовослужбовців чекає нове просторе спальне приміщення, нові приміщення для особистої гігієни, обслуговування зброї та обмундирування, а також зала зі спортивними тренажерами – все обладнано для комфортного проживання гвардійців бригади.

 

Нове приміщення відвідав начальник Північного Київського територіального управління генерал-майор Олег Гарчу, який відмітив високу якість проведених ремонтних робіт та зазначив, що особовий склад роти відтепер має все необхідне як для підготовки до несення служби, так і для корисного дозвілля.

 

 

Ремонтні роботи було розпочато минулого року, фактично з нуля, у приміщенні, яке протягом довгих років не експлуатувалося та перебувало в напіврозваленому стані, проте завдяки зусиллям служб тилового забезпечення та фінансуванню Головного управління Національної гвардії України вже сьогодні воно стане житловим приміщенням для військовослужбовців, які проходять строкову військову службу в 25-й бригаді міста Києва.

 

 

Також сьогодні в 11 бригаді з охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відбулося урочисте відкриття оновленої казарми автомобільної роти.

 

 

Офіційне відкриття казарми провів командир військової частини 3012 полковник В’ячеслав Краснопольський разом з командиром автомобільної роти старшим лейтенантом Анатолієм Ганенко. Офіцери урочисто перерізали стрічку та ступили на поріг оновленого приміщення.

 

«В приміщенні казарми, відповідно до нових вимог, створені всі умови для проживання та ефективного виконання службово-бойових завдань особовим складом підрозділу. Зараз казарма має сучасний європейський вигляд», – зазначив полковник В’ячеслав Краснопольський.

 

На заході також був присутній капелан військової частини отець Андрій, який провів святкове освячення усіх приміщень казарми. Заступник командира частини по роботі з особовим складом полковник Василь Шуфрич зазначив:

 

«Для якісного виконання завдань за призначенням створені всі умови. Ви, як один колектив, повинні розуміти, що всі відповідають разом за збереження порядку та затишку. Я вітаю вас із переїздом до нової казарми».

 

 

Група інформації та комунікації військової частини 3030

Діана Крайнова