НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Комплексні тактико-стройові заняття з бойової готовності пройшли у підрозділах Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Рух колон, приховане розгортання сил, маскування техніки та особового складу, пересування патрулів, зосереджені обличчя офіцерів над картами та приладами. Гвардійські підрозділи Харківщини, Сумщини, Донеччини та Луганщини провели одночасний практичний вихід у райони проведення занять.  За перебігом практичних занять у 12-й бригаді оперативного призначення спостерігав начальник Східного територіального управління генерал-майор Олег Сахон.

«Під час прийняття рішення кожен командир моделює різні варіанти, але обирає найбільш оптимальне, яке забезпечує успішне виконання задачі і найменші втрати людей та матеріальних ресурсів. Тож сьогодні командувач Національної гвардії вимагає заняття з бойової готовності проводити з обов’язковим виходом за межі пунктів постійної дислокації з практичним відпрацюванням управління військами та розгортанням підрозділів на місцевості», – звернувся до маріупольських гвардійців генерал-майор Олег Сахон

Під час занять органи управління відпрацьовували ввідні задачі з протидії диверсійним та терористичним загрозам. Такі заняття покликані сприяти формуванню потрібних бойових, морально-психологічних якостей, підвищенню рівня взаємодії між різними підрозділами, уточненню розрахунків з використання наявних сил та засобів та перевірці їх на практиці, відпрацюванню цілого ряду завдань логістичного характеру.

За матеріалами підрозділів Східного ОТО НГУ