НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці Східного оперативно-територіального об’єднання прикладають максимум зусиль, аби вулиці наших міст були безпечними. Наскільки їм це вдається: у нашому матеріалі.

Ввечері 22 липня гвардійці військової частини 3005 у Немишлянському районі Харкова обмежили пересування громадянки у зв’язку зі статтею ККУ №185 («Крадіжка»). У неї було виявлено товар, за який вона не розрахувалась та винесла з магазину.

23 липня у Рубіжному на Луганщині самостійним пішим нарядом від військової частини 3035 було затримано місцевого мешканця. При поверхневому огляді виявилось, що він мав при собі пакетик з наркотичним засобом «сіль» (викликає миттєве звикання) вагою 0,5 гр. Тепер підозрюваному загрожують санкції за ч.1 ст. 309 ККУ.

Того ж дня, наряд гвардійців спільно з працівником поліції у селі Білосарайська Коса затримали чоловіка, який знаходився у розшуку за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

Також 23 липня під час патрулювання самостійним нарядом Холодногірського району Харкова до гвардійців звернулась власниця одного з магазинів. Вона повідомила про крадіжку косметичного засобу вартістю півтори тисячі гривень. Приблизно за десять хвилин військовослужбовці виявили громадянку, зовнішні дані якої підходили під опис. При ній була також вкрадена туалетна вода. Крім того, затриману громадянку активно розшукували поліцейські.

Затримані громадяни були передані співробітникам Національної поліції. По ним тривають слідчі дії.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ