НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці Східного оперативно-територіального Нацгвардії готуються до участі у всеукраїнському турнірі з рукопашного бою на Кубок Президента України. Як це відбувається – у нашому матеріалі.

 

Тридцять гвардійців-спортсменів з рукопашного бою прибули до Східного територіального управління на відбіркові змагання. Їхня задача – чиста демонстрація техніки рукопашного бою – прийомів та дій.

 

«Наразі вже маємо команду, яка виступатиме у розділі «Дозований контакт» на турнірі з рукопашного бою на Кубок Президента України. Проте цього року з’явився ще один розділ – «Демонстрація техніки». Ми провели на нього відбіркові змагання. Кожен прийом має виконуватись так, ніби це єдиний рух. Слідкуємо за чистотою та правильністю виконання», – пояснив начальник фізичної підготовки та спорту підполковник Віталій Бухарінов

 

Переможці відбіркових змагань беруть участь у зборах і у підсумку мають виступити на Чемпіонаті з рукопашного бою у Золочеві. І вже там будуть відібрані найкращі спортсмени, які будуть виступати на Кубок Президента України у Києві.

 

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ