НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

1 жовтня з нагоди всеукраїнського Дня ветерана військовослужбовці військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відвідали за місцем проживання ветеранів, які в свій час проходили службу в підрозділах та частинах південного регіону.

З цієї нагоди в Одесі гвардійці разом із військовим духовим оркестром привітали найстаршого серед ветеранів – Миколу Макаровича Баклагу (через 3 місяці святкує 97-річчя). Біля  будинку його поздоровили однополчани, сусіди і мешканці сусідніх будинків.

 

Інспектор Ради ветеранів полковник у відставці Дмитро Кирпічніков вручив ветеранам подарункові набори від командування управління, а музиканти подарували усім святковий настрій майстерним виконанням військових маршів, народних і популярних мелодій.

 

У Запоріжжі з нагоди свята ветеранам та пенсіонерам, які беруть активну участь у житті ветеранської організації та тим, хто потребує підтримки й уваги, командування 9-го полку оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади також підготували подарунки.

 

Ветеран військової служби, учасник бойових дій Сергій Мєшков зазначив: «Для людей пенсійного віку важливо коли про них пам’ятають і я щиро дякую за увагу і подарунок».

 

Командир полку підполковник Сергій Сердюк під час зустрічі з головою ради ветеранів привітав Юрія Григоровича Рубана та всіх ветеранів і пенсіонерів, побажав міцного здоров’я та плідної праці, запевнив, що питання, які стосуються діяльності ветеранської організації, завжди будуть у полі зору командування частини.

 

Тимчасово виконувач обов’язків заступника командира військової частини 3056 капітан Євгеній Діанов разом з капеланом отцем Юрієм Курило та очільником ветеранської асоціації полковником у відставці Олегом Качаном навідалися в гості до ветеранів, які вже мають почесний вік та передали їм гостинці від командування частини.

 

«Дорогі ветерани! Від усього серця бажаємо Вам миру, добра та щастя! Зичимо міцного здоров’я, довголіття і злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові», – зазначив Євгеній Діанов.

 
У день ветерана до 11 бригади імені Михайла Грушевського завітали почесні гості – військовослужбовці, що віддали десятиліття свого життя службі у лавах з’єднання.
 
«Наша частина почала свій славетний бойовий шлях як батальйон і завдяки зусиллям своїх військовослужбовців виросла до бригади з новими функціями та завданнями», – зазначив полковник Вячеслав Краснопольський.
 
На честь свята організували грандіозний концерт: до бригади завітали артисти одеської філармонії, свої найкращі номери презентував військовий оркестр. Для ветеранів провели екскурсію: вони змогли із задоволенням ознайомитись з тим, як за роки змінилась рідна частина, оснащення та озброєння воїнів-правоохоронців.
 
«Зміни просто кардинальні. Пам’ятаю, як почалась моя служба у листопаді 1970 року, в батальйоні тоді було всього близько 100 військовослужбовців. Про такі умови та техніку ми тоді могли хіба мріяти», – поділився враженнями Володимир Татаринов, старший прапорщик у відставці.

 

Група інформації і комунікації Південного ОТО