НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Україні 20 червня відзначатимуть день медичного працівника. В цей день вітають не тільки лікарів, а й усіх хто пов’язав своє життя з медициною: фельдшерів, медсестер, санітарів.

Напередодні свята представники Національної гвардії України завітали до Головного медичного центру та Центральної поліклініки МВС України на урочисті заходи.

Від імені командувача Національної гвардії України бригадний генерал В’ячеслав Ященко разом з радником командувача НГУ головою Генеральної Дирекції МАРТІС «Золота фортуна» Дмитром Акімовим вручили медичному персоналу відомчі нагороди та відзнаки НГУ. Звертаючись до присутніх, В’ячеслав Ященко зазначив:

«Від імені командувача та усього особового складу Національної гвардії України щиро вітаємо вас з професійним святом! Ви одні з перших надавали медичну допомогу гвардійцям, які зазнали поранень під час виконання службово-бойових завдань на Сході України. Незважаючи на виклики, спричинені коронавірусною інфекцією, ви самовіддано рятували та продовжуєте рятувати життя наших військовослужбовців у лікувальних та реабілітаційних закладах. Високо цінуємо вашу професійну майстерність та самовіддане служіння обраній справі. Бажаємо вам успіхів у роботі, фахового зростання та міцного здоров’я!»

Полковник Віктор Дем’янюк вручив лікарям, санітарам та медсестрам почесні грамоти від імені начальника Північного Київського територіального управління  та зазначив:

«Особовий склад об’єднання приєднується до привітань та дякує медичному персоналу за важливу, відповідальну, нелегку працю та щоденну турботу про військовослужбовців».

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ