НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Напередодні Різдва Христового за Григоріанським календарем та новорічних свят, для особового складу військової частини 3039 офіцер групи психологічного забезпечення лейтенант Ганна Топор провела незвичайну арт-терапію.

 

Цього разу гвардійці власноруч виготовляли ялинкові прикраси. Напередодні свята людина поринає у спогади та мрії, несвідомо готується до чогось приємного, а тому й настрій під час терапії у всіх був чудовий.

«Ось і прийшла зима з морозами, снігами та заметілями. Радіють їй всі від малечі до людей похилого віку, бо всім подобаються дива. А коли ж їм відбуватися, як не взимку, у свята? Тому ми вирішили подарувати гарний настрій військовослужбовцям, занурити їх в атмосферу свят, з якими у кожну оселю приходить добра казка», – розповіла лейтенант Ганна Топор.

Ефект від такого роду занять був позитивний, адже гвардійці створювали свої роботи в атмосфері емоційної теплоти, доброзичливості, емпатійного спілкування. У військовослужбовців виникало відчуття психологічного комфорту, захищеності, радості та успіху.

 

«Сьогодні ми долучилися до створення новорічних прикрас. Визнаю, що останній раз робив подібні іграшки ще малим. Цей досвід немов повернув мене у дитинство, коли ялинка була найгарніша, і цукерки найсолодші, а все навкруги оповите добром і чарівністю. Скажу відверто, що цей захід мені дуже сподобався, відразу покращився настрій і на душі стало тепло та затишно. Особливо сподобалося створювати ангела. Тепер він, немов мій янгол-охоронець, оберігатиме нас протягом усього наступного року», – ділився враженнями старший солдат Олег Сисюк.

Дмитро Горбачик