НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У День Святого Миколая всі діти очікують подарунків. Дорослі ж цього дня мають можливість зробити диво, яке порадує дітей та зробить їхнє життя яскравішим і трохи радіснішим.

На Прикарпатті, напередодні дня Святого Миколая військовослужбовці 50 полку імені полковника Семена Височана завітали до Чернівецького обласного спеціалізованого будинку дитини та Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, аби привітати малечу. У цьому закладі перебувають діти, які опинилися у важких життєвих ситуаціях.

Військовослужбовці привезли для дітей солодощі, фрукти канцелярію, а також іграшки.

«Для нас велика радість подарувати свято маленьким діточкам, адже це найулюбленіше свято всіх дітей. Проте, найцінніше, що можуть подарувати дітям дорослі – це увага. По очах дітей бачу яке враження на них справили подарунки та спілкування з ними. Також дуже приємно бачити, з якою любов’ю персонал ставиться до малечі», – ділиться враженнями від зустрічі з малечею солдат Ангеліна Гриньків.

Подарунки для дітей зібрали волонтери Української греко-католицької церкви та гвардійці військової частини 1241.

На Вінниччині, малеча спеціалізованого будинку дитини написали гвардійцям військової частини 3008 листи. Адже, впевненні, що військові – чудотворці їх почують.

«Зараз у будинку нараховується понад сотня діток. Хтось потрапив сюди відразу після пологового, хтось після вилучення з неблагодійної родини, багато різних історій, від яких котяться сльози. Та кожен із них чекає своїх мам і тат. Дітки вірять у диво і просять лиш одного, щоб швидше їх забрали додому», – розповідає директор КНП «Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням ЦНС та порушенням психіки Надія Андрієвська.

Отримавши цілу гору листів від дітлахів, гвардійці декілька днів розшифровували уяву малечі, і врешті військові вирушили здійснювати їхні мрії.

«У військовій частині 3008 вже стало доброю традицією здійснювати мрії дітлахам. Особливі надії на Миколая покладають діти, яких доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію. Ми, військові, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів. Тому до Дня Святого Миколая маленькі вінничани, які найбільше потребують уваги, піклування та підтримки, отримують подарунки від нас подарунки», – говорить заступник командира військової частини 3008 підполковник Олександр Волох.

З теплими обіймами малеча зустрічає гвардійців. Для військових дітлахи навіть приготували новорічне свято.

Діти разом зі Святим Миколаєм читали вірші, співали пісні, а потім, за традицією, кожен отримав свій подарунок та солодощі.

На Хмельниччині гвардійці завітали з подарунками та найкращими побажаннями до вихованців  Меджибізького дитячого будинку-інтернату.

«День Святого Миколая –  казковий час очікування чудес та здійснення бажань. Мабуть, найбільше очікують свята  діти. Особливо ті з них – і маленькі й трохи старші – яким не вистачає сімейного тепла і затишку, бо через великі проблеми зі здоров’ям змушені перебувати в інтернатному закладі. Вони також потребують і хочуть смачненьких дарунків у день, коли всі діти знаходять під подушкою щось  від Святого Миколая, – розповідає заступник командира військової частини 3053 по роботі з особовим складом майор Микола Зайко. – Щороку вітаємо таких діток в інтернатах з чудовими зимовими святами, веземо подарунки, аби вони відчували, що й про них пам’ятають та піклуються, і цьогоріч, звісно, залюбки долучилися до такої хорошої справи. Це вартує того, щоб попри зайнятість і всі важливі справи давати їм можливість відчувати турботу і теплі почуття, а нам –  поділитися  цим теплом та увагою».

Не обійшлося на святі без вручення довгоочікуваних солодощів, які стали для вихованців закладу смачною втіхою до свята.

Не треба бути Чудотворцем, щоб дарувати доброту та тепло своєї душі. Це під силу кожному з нас.

Адже кожна дитина чекає на подарунки та дива, які обов’язково мають здійснитися, а щира радість, усмішка та щастя у їхніх очах є найбільшою винагородою для кожного дорослого.

 Василь Балан,

Анна Лазуренко,

Марина Березюк