НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Показове заняття з бойової готовності провели з командирами батальйонів та рот у 12-й бригаді оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького

 

Підтримання високого стану бойової готовності військових у районі проведення операції Об’єднаних сил є вкрай необхідною умовою для виконання бійцями своїх функцій. Це досягається постійними тренуваннями і вдосконаленням майстерності військовослужбовців. Саме з цієї причини командирами батальйонів та рот Маріупольської бригади були проведені планові показові заняття з бойової готовності.

«У зв’язку з тим, що обстановка навколо нашої держави сьогодні складна, підтримання високого стану бойової готовності зараз є обов’язковим для нашої бригади. А подібні заняття дають можливість досягти одноманітності та єдиного розуміння командирами підрозділів правильності дій особового складу», – зазначив командир Маріупольської бригади полковник Денис Шлега.

Основною метою заходу була демонстрація послідовності та правильності дій особового складу при приведенні військової частини в бойову готовність, а відтак основні зусилля було спрямовано на злагодження і взаємодію між підрозділами, а також підтримання високого рівня їхньої боєздатності.

Група інформації та комунікації військової частини 3057