НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Понад шістдесят військовослужбовців взяли участь у Чемпіонаті Східного територіального об’єднання з рукопашного бою.

Змагання є традиційними. Вони тривали два дні на базі 15-го Слов’янського полку. Свої сили випробовували строковці та контрактники, представники офіцерського та сержантського корпусів. Найстаршому спортсмену було 45 років.

«Я виступав у категорії 60 кілограмів, і посів перше місце. Суперники були досить сильними», – поділився учасник змагань від військової частини 3035 майстер спорту міжнародного класу Владислав Шульга.

 

«Враження – найкращі! Я посів друге місце. Суперник – дуже сильний боєць зі Слов’янська. З такими боротись непросто, але приємно», – розповів учасник змагань від військової частини 3051 Владислав Казимерчук.

 

«У цьому році було скасовано в Україні багато змагань з рукопашного бою. Але ми робимо все можливе, аби спортсмен виступав, інакше він втрачає стимул  підтримувати форму, деградує, втрачає клас. Добре виступили учасники зі Слов’янська. Чемпіонат проводився за олімпійською системою – на виліт. Працювали у режимі дозованого контакту без зупинки часу», – пояснив начальник фізкультури і спорту Східного територіального управління підполковник Віталій Бухарінов. На його переконання, рукопашний бій є життєво важливою спортивною дисципліною для військовослужбовців.

Наразі розглядається варіант проведення наступного року відкритого чемпіонату з рукопашного бою, де могли б взяти участь усі бажаючі представники з військових та правоохоронних структур.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ
Група інформації та комунікації військової частини 3035