НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Двоє представників Головного управління НГУ розпочали проходження служби в штабі Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні «UNIFIER» (операція «UNIFIER»).

У рамках конструктивного співробітництва Національної гвардії України з Об’єднаною оперативно-тактичною групою Збройних сил Канади в Україні та в рамках формату співробітництва «Відкриті двері» двоє військовослужбовців Нацгвардії протягом 3 місяців проходитимуть службу в  штабі операції «UNIFIER».

Ініціатива «Відкриті двері» була запропонована командиркою 11-ої ротації операції «UNIFIER» підполковником Мелані Лейк.

Основна мета формату – це створення нових можливостей для обміну інформацією та відкритості, налагодженні відносин та посилення співробітництва.

«Ми дуже раді вітати представників Нацгвардії України в складі нашого штабу. НГУ – перша структура сектору безпеки України, представники якої проходитимуть службу на посадах штабу «UNIFIER». Ця ініціатива допоможе гвардійцям у формуванні розуміння процесів планування, управління та взаємодії, що застосовуються в органах управління держав-членів НАТО», – зазначив під час офіційної зустрічі командир 12-ої ротації операції «UNIFIER» підполковник Люк-Фредерік Жільбер.

Після короткого брифінгу з командиром операції, представників НГУ ознайомили зі структурою штабу, розповіли про основні обов’язки на посадах, які займатимуть гвардійці.

Старший лейтенант Олена Онищенко та головний сержант Олег Снігур будуть залучатися до проходження служби за окремим графіком на функціональних посадах штабу операції «UNIFIER» за напрямками цивільно-військового співробітництва, зв’язків з громадськістю та бойової підготовки підрозділів.

Таким чином військовослужбовці НГУ набуватимуть й досвіду забезпечення міжвідомчої комунікації.

Ініціатива «Відкриті двері» сприятиме не тільки зміцненню зв’язків та взаєморозуміння між операцією «UNIFIER» та Національною гвардією України, а й також допоможе у безперервності зусиль між ротаціями операції «UNIFIER».

Пресслужба НГУ