НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України продовжують виконувати завдання на карантинних контрольно-пропускних пунктах в Івано-Франківській області.

 

За статистикою станом на 16 березня в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 467 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

 

«Військовослужбовці військової частини 1241 продовжують виконання завдання спільно із працівниками поліції, ДСНС та медиками на 15 карантинних контрольно-пропускних пунктах. Правоохоронці постійно проводять роз’яснювальну роботу серед водіїв та пасажирів, щодо дотримання карантинних заходів», – розповів заступник командира військової частини 1241 зі служби підполковник Богдан Богдан.

Нещодавно нацгвардійці приступили до несення служби ще на двох карантинних постах поблизу туристичного комплексу «Буковель», який на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС було закрито на карантин.

 

Карантинні пости встановлено з метою обмеження в’їзду на територію Поляницької територіальної громади, де розташований туристичний комплекс. Безперешкодно територією можуть пересуватись тільки місцеві жителі, або особи які там працюють.

 

«Було прийнято рішення про припинення діяльності курорту “Буковель”. Туристи не зможуть його відвідати. Якщо ви турист, то ви повинні розуміти, що ви їдете не в “Буковель” – ви їдете в червону зону карантину, зону підвищеної небезпеки. Ми приймаємо таке вимушене рішення, і ймовірно воно не останнє. Адже червона зона, в якій ми перебуваємо, розростається, і ми не бачимо тенденції до її зниження», – розповів голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

 

Окрім несення служби на карантинних постах нацгвардійці цілодобово охороняють громадський порядок в місці розгортання мобільного госпіталю ДСНС на території Богородчанської центральної районної лікарні, в якому вже проходять лікування хворі на COVID-19, адже місць в стаціонарних лікарнях не вистачає.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ